• SİPARİŞ VE DESTEK HATTI
 • 0546 969 86 29
Anasayfa

Sağlıklı bir ilişki için sağlıklı düşünmek ve sağlıklı hareket etmek gerekir. Ama kimi zaman gerek fizyolojik gerekse psikolojik baskılar, cinsel yaşamı olumsuz etkilemektedir. Bu da ilişki için büyük problemlere neden olmakta ve aile içi huzursuzluğu ortaya çıkarmaktadır.

Günümüzde binlerce farklı ürün piyasaya sürülmüş ve hepsinin kadınlar üzerinde cinsellik arttırıcı ya da bir diğer ifade ile azdırıcı etkisi olduğu söylenmektedir. Halbuki hem bu ürünlerin büyük paralara neden olmasından dolayı büyük maddi harcamalar meydana gelebilmekte hem de sağlığı önemli ölçüde olumsuz etkileyerek büyük sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Green Temptation ise bu bağlamda düşünüldüğünde bitkisel özü ve içeriği sayesinde hem sağlığa büyük faydası olmaktadır hem de tüm bütçelere uygun fiyatlandırması ile dikkat çekmektedir. Dilediğiniz zaman uyarılmak istediğinizde ya da partnerinizin uyarılmasını sağlamak üzere bu ürünü kullanabilirsiniz.

Green Temptation Nedir?

Bayanların ihtiyaç halinde ereksiyon için ön hazırlık aşamasını hızlandırmak ve hızlı bir şekilde uyarılmasını sağlayarak ilişki anına hazır olmasını sağlayan çok amaçlı spreydir. Kadınların kullanımına uygun olarak başlık ve şişe şeklinde üretime sunulan bu ürün ilaç değildir ve sadece kısa süreli etki yaratır. Bir sonraki ilişki için de aynı şekilde kullanılması tavsiye edilir. Cinsellik için olmazsa olmaz ereksiyon durumunun probleme dönüştüğü durumlarda kullanılması gerekir ve bunun dışında kullanılmaması tavsiye edilir. Düzenli kullanımda herhangi bir probleme ya da yan etkiye neden olmaz. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gerek şey ise doğru yere ve doğru dozlarda sıkmanız. Green Temptation, ithal bir ürün olarak Avrupa laboratuvarlarında uzun Ar-Ge çalışmaları sonrasında üretilerek piyasaya sürülmüştür. Ürün çok amaçlı olarak kadınların uyarılmalarını sağlamak veya bu süreyi oldukça kısa hale getirmek için kullanılır. Günlük olarak alınabileceği gibi ilişki öncesinde de alınarak kullanılabilir.

Ürün sağlıklı bir ilişki için sigara, alkol ve diğer uyarıcıların yarattığı halsizlik, isteksizlik ve uyarılma bozukluklarına karşı çözüm sağlayıcıdır. Ürünü doğru şekilde kullanarak mükemmel bir gece yaşayacak ve partnerinize de yaşatacaksınız. Aile içi huzursuzluğa artık son!

Green Temptation Kullanım bilgisi nasıl kullanılır?

Green Temptation, kadınların ereksiyon sürelerini kısaltarak ilişki anına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlayan doğal bir uyarıcı maddedir. Bu madde Alman üstün teknoloji laboratuvarlarında üretilerek piyasaya sürülmüştür. Sprey olarak tasarlanan bu ürün damla şeklinde kullanılır. Kadınlık enzimlerini harekete geçirerek ve damarları sıkıştırarak sağlıklı şekilde ereksiyon hazır hale getiren bu ürünü kullanarak siz de harika bir gece yaşayabilir ya da yaşatabilirsiniz.

Vajinal kuruluk problemini ortadan kaldırarak partnerinizin daha rahat ilişki pozisyonu almasını da sağlayan bu ürünü normal şekilde oral olarak uygulayabilirsiniz. Kullanmadan önce muhakkak kullanım prospektüsünü dikkatli bir şekilde okuyunuz. Ardından kullanıma başlayınız. Aklınızda ki tüm sorulara cevap bulmak için greentemptation.net resmi satış sitesinde ki iletişim kanallarından irtibata geçerek sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Green Temptation, bir damladır. Ve bunu dilediğiniz zaman çay, kahve, su ve diğer içeceklerinize ekleyebilirsiniz. 30 dakika öncesinde içeceklerinize ekleyerek sadece 10 dakika içerisinde ilişkiye hazır hale geleceksiniz. Dilediğiniz zaman tekrar kullanabilirsiniz. Oral olarak uygulandığı için vücut için herhangi bir probleme neden olmaz.

10 ml olan bu ürünü normal kullanarak 1 ay veya 2 aylık bir sürede tüketebilirsiniz. Kullanmadan önce muhakkak iyi bir şekilde çalkalayınız.

Green Temptation Faydaları/Zararları nelerdir?

Günümüzde cinsellik boyut olarak ve kavram olarak değişmiştir. Ve insanlar yorgunluğunu atmak, sevgi paylaşımı ve aşk tazelemesi yapmak için ilişkiye girme eğilimi gösterir. İlişki genellikle erkeklerde çok kısa sürdüğü için onlar için problem yoktur. Ama kadınların uyarılması ve ilişkiye hazır olması için yani ereksiyon olabilmesi için bir takım dış faktörler ve iç faktörler devreye girmelidir. Zira, bildiğiniz gibi kadınların uyarılması daha zordur ve ilişkiye girme süreleri daha uzundur. Bu yüzden Green Temptation ile kadınların uyarılması ve azdırılması sadece birkaç dakika alacaktır. Sonrasında ise daha uzun geceler ve daha stressiz bir hayat sizleri bekliyor olacaktır.

Green Temptation nereden satın alınır?

Green Temptation sıvı damla bir sprey şişesi ile satışa sunulan Alman menşeli bir damladır. Damlanın içeriğinde ki bitkisel azdırıcılar sayesinde çok kısa sürede kadın ilişkiye hazır hale gelir. Sadece 10 dakika içerisinde ereksiyon durumu meydana gelir. Eğer kadın durumdan haberdar ise 5 ya da 6 damla şeklinde dil altına sürpriz yapılacaksa da içeceğine 10 damla eklenir. Kesinlikle kadının isteği dışında kullanılmamalıdır. Aksi durumda hiçbir etkisi olmayacağı gibi sorunlara da neden olabilir.

greentemptation.net üzerinden satın alabileceğiniz bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Uygun fiyata satın alabileceğiniz bu ürünü kredi kartı ile ya da normal şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kargo imkanından da yararlanmak için birkaç kutu satın alabilirsiniz. greentemptation.net üzerinden satın alacağınız tüm ürünler doğal ve orijinal şekilde size teslim edilir. Orijinal kabında size sunulur.

Green Temptation İçindekiler/içerik

Green Temptation bir ilaç değildir. İçeriğinde ki libido arttırıcı veya afrodizyak etki gösteren maddeler yer alır. Bu sayede ilişki daha anlamlı ve daha mükemmel bir duruma gelir. Sağlıklı bir ürün olan Green Temptation herhangi bir boya ihtiva etmez. Bunun yanı sıra damar ve kal sağlığını riske koyacak kan düzeylerini etkileyecek maddeler içermez. Doğal ve etkili maddeler içermektedir.

Green Temptation Orijinalliğini nasıl anlarım?

Green Temptation orijinal olup olmadığını üzerinde ki seri numarasına borçludur. Bu da greentemptation.netresmi web sitesinde sağlanmaktadır. Tamamı ile orijinal olan bu ürünü greentemptation.net farkı ile satın alabilir ve test edebilirsiniz.

Green Temptation orijinalliğini test edebilmenizin bir diğer yöntemi ise hafif bir bitki solüsyonu olmasından dolayı yağ gibi damlamasıdır. Tabii ki bu saklanan ortamlara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Green Temptation Kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Green Temptation kesinlikle bir ilaç değildir. Ve ayrıca ilaç yerine de kullanılamaz. Ürün herhangi yan etkiye sahip değildir. Bu yüzden her ilişki öncesinde 30 dakikalık bir uygulama şeklinde sadece 10 dakika süreyle uyarılmaya hazır hale gelebilirsiniz. İlişki süresince bunu yaşayacaksınız. Dolayısı ile sürekli olarak ilişki esnasında kullanmayın.

Green Temptation dil altına 6 ya da 7 damla şeklinde ya da sıvılara 10 damla şeklinde uygulanabilir. 18 yaşından küçüklerin hangi amaçla olursa olsun kullanması önerilmez.

Green Temptation Hemen sipariş ver

greentemptation.net resmi web sitesinden anında sipariş ver butonunu çalıştırarak çok uygun ücrete bu ürünü sipariş verebilirsiniz. Anlaşmalı kredi kartları ile sistem üzerinden ödeme yapmak isterseniz kayıt olmanız gerekecektir. İstemeniz durumunda özel olarak isme ve adrese postalanabilir ve gizli paket ile size teslim edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GÜNCELBLOG YAZILARIMIZ

Green Temptation


MÜŞTERİ YORUMLARI
SİPARİŞ FORMU
 • 1 Kutu Green Temptation
  +10 TL Kargo Ücreti
 • ₺109109
 • 2 Kutu Green Temptation
  +10 TL Kargo Ücreti
 • ₺209209
 • 3 Kutu Green TemptationÜcretsiz Kargo! + Geciktirici Hediye
 • ₺279279
7 + 3 = ?
Satın alma sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum...
SON MÜŞTERİ YORUMLARI
 • 7/24 CANLI DESTEK
 • 0546 969 86 29
 • 7 GÜN PARA İADE GARANTİSİ
 • %100 İADE
 • Orjinal ve Faturalı Ürünler.
 • ÖDEME SİSTEMİMİZ
 • 256 BIT SSL
 • Sertifikası ile korunuyor.
 • HEMEN SİPARİŞ VER
 • KAPIDA ÖDEME
 • Nakit veya Kredi Kartı İle ödeyin.
 • ÖZEL PAKETLEME
 • PAKET GİZLİLİĞİ
 • İçeriği görünmeyen paketler.
 • ÜCRETSİZ KARGO
 • ₺ 150 VE ÜZERİ
 • siparişlerinizde geçerlidir.